Przystanek Podlasie – Pasieki 17

Typowa podlaska chatka w ludowym klimacie regionu czeka na wszystkich tych, który spragnieni są kontaktu z naturą i chcą sobie przypomnieć poprzednią epokę.
W chacie znajdziecie obowiązkowo piec kaflowy dający przyjemne naturalne ciepło w chłodniejsze dni, dwie sypialnie przygotowane na przyjęcie pięciu osób, łazienkę z prysznicem oraz kuchnię z dobrze zachowaną kuchnią kaflową.

Na posesji o wielkości 3000m2 jest wiele miejsc do błogiego relaksu – w hamaku pod drzewem poobiednia drzemka a wieczorem obserwacja gwiazd z poziomu leżaka. Dla moli książkowych cisza i niczym nie zmącony spokój w pakiecie. Na posesji znajduje się drugi dom zamieszkały w sezonie letnim przez właścicieli – cudowną parę emerytów. Z przyjemnością doradzą gdzie w okolicy wybrać się po wiejskie jajka oraz podzielą się własnymi plonami z sadu. Przestrzeni na działce jest wystarczająco aby zapewnić gościom komfort i prywatność.

Dom położony jest w odległości 250m od Puszczy Białowieskiej (wejście od północnej strony). To doskonały punkt obserwacyjny do podglądania dzikich zwierząt. Tutaj wypoczniesz od zgiełku miasta, hałasu oraz wszechobecnych bodźców. Rano obudzi Was śpiew ptaków, a w ciągu dnia, na wyciagnięcie ręki, czeka na Was wiele ścieżek pieszych oraz rowerowych.
Spragnionym odpoczynku przy wodzie wiele darmowych atrakcji (boiska, korty tenisowe, place zabaw, ściana wspinaczkowa) zapewni z pewnością Plaża w Starym Dworze, oddalona jedyne 10km (15 min autem/25min rowerem).

Konfiguracja miejsc do spania

Sypialnia 1

1 podwójne łóżko szerok.140cm
1 pojedyncze łóżko szerok. 90cm

Sypialnia 2

1 łóżko szerok. 120cm

Cennik

Lipiec i sierpień 300 zł / doba minimum 7 dni
Czerwiec i wrzesień 250 zł / doba minimum 2 dni
Poza sezonem 250 zł / doba minimum 2 dni
Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Majówkę 300 zł / doba minimum 3 doby

Lokalizacja domu: Pasieki 17, 17-220 Narewka

Udogodnienia

Grill

Taras z widokiem na las

Rowery (trzy sztuki)

Badminton

Dbamy o środowisko - segregacja śmieci

Działka jest ogrodzona

Leżaki

Hamak

Co warto zobaczyć blisko i troszkę dalej:

Kontakt
x